საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის ადვოკატებმა მონაწილეობა მიიღეს მოსამართლეთა ერთობის მიერ ორგანიზებულ შეხვედრაში
2014 წლის 1 ივლისს, მოსამართლეთა ერთობის ოფისში, საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის ადვოკატებმა მონაწილეობა მიიღეს მოსამართლეთა ერთობის მიერ ორგანიზებულ შეხვედრაში. შეხვედრა გაიმართა ადვოკატებსა და მოსამართლეებს შორის, სადაც საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის ადვოკატებმა, მოსამართლეთა ერთობის წევრმა მოსამართლეებმა, ადვოკატთა ასოციაციის აღმასრულებელი საბჭოს წევრებმა

Attorney members of Georgian Law Firms Association of Georgia (ALFG) attended the meeting organized by the Unity of Judges of Georgia.
On 1 Jun 2014, the member attorneys of Association of Georgian Law Firms of Georgia (ALFG) participated in the meeting organized by the Unity of Judges of Georgia. The meeting was held at the UJG’s office. The meeting was conducted between
Georgian Law Firms Association held a Business Lunch
On June 27, 2014, at 13:00, the Georgian Law Firms Association held a business lunch with the members of the association at Courtyard Marriot Hotel. The main topic of the meeting was the conclusion of the pro bono memorandum. It