კვლევის პრეზენტაცია – “საკუთრების უფლების დაცვის გარანტიები სისხლის სამართლის პროცესში”
2019 წლის 16 დეკემბერს, საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციამ (სიფა), სასტუმრო “რუმსი თბილისი”-ში, გამართა კვლევის პრეზენტაცია - “საკუთრების უფლების დაცვის გარანტიები სისხლის სამართლის პროცესში”. კვლევა განხორციელდა სიფას სისხლის სამართლის სამუშაო ჯგუფის ინიციატივით და ფონდ “ღია საზოგადოება-საქართველო”-ს ფინანსური მხარდაჭერით. კვლევის მიზანს წარმოადგენდა სისხლის სამართლის
სამეცნიერო-საკონსულტაციო საბჭოს სხდომა სიფას მონაწილეობით
საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის მონაწილეობით, 2019 წლის 6 დეკემბერს, საქართველოს უზენაესი სასამართლოს პლენუმის დარბაზში, სამეცნიერო-საკონსულტაციო საბჭოს ფორმატში, სხდომა გაიმართა. სხდომას უძღვებოდა უზენაესი სასამართლოს თავმჯდომარის მოვალეობის შემსრულებელი, სამოქალაქო საქმეთა საკასაციო პალატის თავმჯდომარე მზია თოდუა. საკითხები, რომელიც განხიხილეს სხდომის ფარგლებში, შეთავაზებული იქნა საქართველოს იურიდიული

Presentation of the Research – “Guarantees of Protection of Property Rights in Criminal Proceedings”
On December 16, 2019, Rooms Hotel Tbilisi hosted a research presentation on -"Guarantees of Property Rights in Criminal Proceedings" organized by the Association of Law Firms of Georgia (ALFG). The study was initiated by the ALFG Criminal Justice Working Group and
Meeting of the Scientific Advisory Board (SAB) with the Participation of ALFG
On December 6, 2019, following the model of a Scientific-Advisory Board, a discussion was held at the Plenum Hall of the Supreme Court of Georgia with the participation of the Association of Law Firms of Georgia. The session was headed by