საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციამ რიგით მე-7 საერთო კრება გამართა
2021 წლის 29 ივნისს, სასტუმროში „ შერატონი გრანდ თბილისი მეტეხი პალასი“ საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციამ (სიფა) გამართა რიგით მეშვიდე საერთო კრება. საერთო კრების ფარგლებში, ასოციაციის თავმჯდომარემ, ზვიად კორძაძემ, დამსწრე საზოგადოებას წარუდგინა სიფას განვლილი 2 წლის საქმიანობის ანგარიში, ისაუბრა სიფას მიმდინარე
ტრენინგი სიფას წევრებისთვის
საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის (სიფა) ორგანიზებით, 2021 წლის 21 ივნისს, საერთო-სამუშაო სივრცეში „ტერმინალი“, სიფას წევრი ადვოკატებისთვის ჩატარდა ტრენინგი, სამშენებლო სამართლის საკითხებთან დაკავშირებით. ტრენინგს უძღვებოდა უზენაესი სასამართლოს სამოქალაქო პალატის ყოფილი თავმჯდომარე, ექსპერტი კერძო სამართლის მიმართულებით ქ-ნ მზია თოდუა. ტრენინგზე განხილული იქნა როგორც საერთო
29 ივნისს საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაცია რიგით მე-7 საერთო კრებას გამართავს
სიფა კვლავ აგრძელებს შეხვედრებს სამშენელო სამართლის პრაქტიკულ კურსთან დაკავშირებით
საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაცია აგრძელებს ინტენსიურ, პრაქტიკულ კურსს სამშენებლო სამართალში. ბოლო 2 შეხვედრა, 25 მაისს და 1 ივნისს გაიმართა ცოცხალ, ფიზიკური შეხვედრის რეჟიმში, საერთო-სამუშაო სივრცე "ტერმინალში". შეხვედრების ფარგლებში განხილული იქნა მშენებლობასთან დაკავშირებული ხელშეკრულებები, მათ შორის ხელშეკრულებები მშენებლობის განმავლობაში და ფართების

The Association of Law Firms of Georgia held its 7th General Meeting
On June 29, 2021, the Association of Law Firms of Georgia held its seventh General Meeting at the Sheraton Grand Tbilisi Metekhi Palace Hotel. Within the framework of the General Meeting, the chairman of the association, Zviad Kordzadze, presented the
Training for the members of ALFG
On June 21st, 20121, in the co-working space “Terminal”, the Association of Law Firms of Georgia (ALFG) organized a training for the member lawyers of ALFG regarding the construction law issues. The training was led by the former Chairperson of the
ALFG continues the meetings regarding the practical course on Construction Law.
The Association of Law Firms of Georgia continues an intensive, practical course on construction law. The previous two meetings were held in a physical environment on May 25th and June 1st, in the co-working space “Terminal”. The discussion topics were