2021 წლის 24 ოქტომბერს საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის(სიფა) ადვოკატებისთვის გაგრძელდა ტრენინგი თემაზე: „ საქართველოს შრომის კოდექსში ბოლო დროს შეტანილი ცვლილებები“, რომელიც მთლიანად დაეთმო შრომით-სამართლებრივ ურთიერთობებთან დაკავშირებული სასამართლო პრაქტიკის მიმოხილვას და აქტუალური და პრობლემური საკითხების იდენტიფიცირებას. ტრენინგს სესიების შესაბამისად უძღვებოდნენ: ქ. თბილისის
საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაცია (სიფა)კერძო მეწარმეობის საერთაშორისო ცენტრის (CIPE) მიერ შეთავაზებული მცირე გრანტის ფარგლებში მისივე წევრი ადვოკატებისთვის, აგრძელებს მეორე, იდენტური, ტრენინგის ჩატარებას თემაზე: „საქართველოს შრომის კოდექსში ბოლო დროს შეტანილი ცვლილებები“. 2021 წლის 23 დეკემბერს ტრენინგს, სესიების შესაბამისად, უძღვებოდნენ: სამართლის დოქტორი, Jean
2021 წლის 16-17 ოქტომბერს, საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციის (სიფა) ადვოკატებისთვის, კერძო მეწარმეობის საერთაშორისო ცენტრის (CIPE) მიერ შეთავაზებული მცირე გრანტის საფუძველზე, ჩატარდა ორდღიანი ტრენინგი, რომელიც ეხებოდა საქართველოს შრომის კოდექსში ბოლო დროს შესულ ძირეულ ცვლილებებს. ტრენინგს სესიების შესაბამისად უძღვებოდნენ: საქართველოს უზენაესი სასამართლოს წევრი

ALFG continues training on “Recent Changes in the Labor Code of Georgia”
On October 24, 2021, the training for the lawyers of the Association of Law Firms of Georgia (ALFG) on the topic: “Recent Amendments to the Labor Code of Georgia”, entirely dedicated to reviewing court cases related to the labor relations. The
Training for the ALFG members
The Association of Law Firms of Georgia (ALFG), within the framework of a small grant offered by the Center for International Private Enterprise (CIPE), continues to conduct a second, identical, training for its members on the topic: “Recent Amendments; Labor
Training “On the Recent Changes on Labor Code of Georgia”
On October 16-17, 2021, on the basis of a small grant offered by the Center for International Private Enterprise (CIPE), for the lawyers of the Association of Law Firms of Georgia, two-day training on the recent fundamental changes in the
ALFG has renewed its institutional accreditation
The Association of Law Firms of Georgia has been granted institutional accreditation by the Executive Board of the Bar Association of Georgia since 2015. The accreditation has a term of 3 years and this year, on October, ALFG applied a statement