საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაცია იწყებს სამშენებლო სამართლის ინტენსიურ, პრაქტიკულ, სასწავლო კურსს. 2020 წლის 10 დეკემბერს შედგა კურსის პირველი, საორიენტაციო შეხვედრა, სადაც მონაწილეები შეთანხმდნენ სასწავლო კურსის ტექნიკურ საკითხებზე და გაეცვნენ კურსის პროგრამას. სასწავლო კურსის ფარგლებში მსმენელებს ექნებათ შესაძლებლობა დეტალურად გაეცნონ ქართულ სამშენებლო
2020 წლის 4 დეკემბერს, საქართველოს იურიდიული ფირმების ასოციაციამ (სიფა), მისივე წევრებისთვის, ორგანიზება გაუწია მორიგ ტრენინგს, თემაზე: “საკორპორაციო ურთიერთობების საერთაშორისო კერძო და საერთაშორისო სამოქალაქო საპროცესო სამართლებრივი ასპექტები”. ტრენინგზე განხილული იქნა ისეთი საკითხები, როგორიცაა: წყაროები და კვალიფიკაცია, დაფუძნების და ადგილსამყოფელი თეორია, საერთაშორისო

The Association of Law Firms of Georgia is launching an intensive, practical, training course in Construction Law. The premiere, orientation meeting of the course was held on December 10, 2020, where the members reached an agreement on technical issues of
Yet Another Training Designed for ALFG Members
On December 4, 2020, the Association of Law Firms of Georgia (ALFG) organized another training for its members respecting the theme: "International Private and International Civil Procedural Legal Aspects of Corporate Relations". The training covered issues as for example: resources